C.Зърнево / KİLİKADI
Bugün   29 Eylül 2020, Salı
 
                                                    
 
 

Google Arama Çubuğu


Kilikadı Türküsü

Döviz Kurları
                Alış                Satış

Bulgaristan Haberleri


Konsolosluklar
LinklerZiyaretçi İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün 68
Dün 113
Toplam Ziyaretçi 214160

Resimleri paylaşan Kilikadılı sponsorumuz Halit Gafar ( İstanbul'da yaşıyor ) 'a çok teşekkür ederiz.

Ayrıntılar için tıklayınız »


 

ACI KAYBIMIZ

 

    Kilikadı'lı İrzaların BEYTULLAH ( Meracı ) Hakkı Rahmetine kavuşmuştur. Sevenlerine ve dostlarına başsağlığı diliyoruz. Merhum Çorlu Merkez Camii'sinde Öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazı müteakiben Çorlu Merkez kabristanlığına defnedilmiştir.Tüm Kilikadılıların başı sağolsun

 

Ayrıntılar için tıklayınız »


www.kilikadi.com sitesinin 2 artı 5 yıllık ana sponsorluğunu üstlenen İsmet Günaydın Kilikadılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğine masaüstü bilgisayar bağışladı.Sponsorumuza teşekkür ederiz.

Ayrıntılar için tıklayınız »


      Foto:İstanbul Üniversitesi ( Darülfünun ) Fransız Dili ve Edebiyatı Öğretim Görevlisi Kilikadılı Prof. Dr.Yakup Molla ( 1920 öncesi )

     2012 Kilikadılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğin Takvimi çok yakında Sakarya'ya gidiyor.Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan  Kilikadılı hemşerilerimize sonsuz teşekkür ederiz.2012 Takvimine destek sağlayan tüm sponsorlara birkez daha teşekkür ederiz. 

Ayrıntılar için tıklayınız »


    Foto:Kilikadı Anaokul Folklor Grubu '' BUKET''

    2012 Kilikadılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğin Takvimi yarın İzmir'e gidiyor.Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan  Kilikadılı hemşerilerimize sonsuz teşekkür ederiz.2012 Takvimine destek sağlayan tüm sponsorlara birkez daha teşekkür ederiz.    

Ayrıntılar için tıklayınız »


     Foto : Kilikadılı  Beytullah HÜSEYİN ( HACI HÜSEYİN ) Bulgaristan'ın Cumhurbaşkanı Jokey Şampionu (Champion Jockey of the Republic of Bulgaria-Maistor na sporta)

     2012 Kilikadılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğin Takvimi yarın Bolu'ya gidiyor.Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan  Kilikadılı hemşerilerimize sonsuz teşekkür ederiz.2012 Takvimine destek sağlayan tüm sponsorlara birkez daha teşekkür ederiz.    

Ayrıntılar için tıklayınız »


 Foto:1971 yılı Turpçular Köyü Bakım ve Montaj Atölyesinden

Paylaşımlarından dolayı Ankara'da yaşayan Kilikadılı Ahmet hocamıza teşekkür ederiz.

Ayrıntılar için tıklayınız »


Foto : Ortada oturan Kilikadılı Süleyman Osmanali BAŞPEHLİVAN ( KARA YUSUFLAR 1925 doğumlu  İstanbul'da yaşıyor) Deliorman ve Dobruca'da anılmış namı değer SÜLEYMAN BAŞPEHLİVAN -Deliorman ve Dobruca'da Güreşte BAŞPEHLİVAN ünvanına sahiptir.

2012 Kilikadılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğin Takvimi ilk defa Afyonkarahisar/ İhsaniye ilçesine göçün vermiş olduğu 127 yıllık ayrılığı sonlandırmak için yola çıkıyor.Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan  Kilikadılı hemşerilerimize sonsuz teşekkür ederiz.2012 Takvimine destek sağlayan tüm sponsorlara birkez daha teşekkür ederiz.

Ayrıntılar için tıklayınız »
Foto: Üstte Kilikadılı - Şaban SEYİT( PEHLİVAN ) 1945 - 2009    Güreşte sayısız başarılara sahip PEHLİVAN

Foto:Kilikadılı En sağda Babası Deliorman ve Dobruca'da anılmış namı değer Seyit ALİOSMAN BAŞPEHLİVAN (1923-1984  )-  Deliorman ve Dobruca'da  BAŞPEHLİVAN ünvanına sahiptir.

    2012 Kilikadılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğin Takvimi Salı gününden itibaren Ankara'da Göçmen konutlarında,Gölbaşı (Gölbaşı'nda ilk defa özellikle 1933-34,1976,1989 ve sonra göç edenlare dağıtım yapılacaktır),Ankara'nın Haymana ilçesi,Haymana'nın Dikilitaş köyü ve diğer köylere ilk defa hemşerilerimize dağıtımı başlananacaktır.Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan  Kilikadılı hemşerilerimize sonsuz teşekkür ederiz.2012 Takvimine destek sağlayan tüm sponsorlara birkez daha teşekkür ederiz.

 

Ayrıntılar için tıklayınız »


 

İş dünyası büyük yasta!

       

          2012 Kilikadılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğin Takvimi Yalova'da dağıtımı başlanmıştır.Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan  Kilikadılı hemşerilerimize sonsuz teşekkür ederiz.2012 Takvimine destek sağlayan tüm sponsorlara birkez daha teşekkür ederiz.              

           Foto: Kilikadılı - Beytullah HALİL  ( ALİŞ HOCALAR )  1976 - 2009   - Avusturya'da Bulgaristan Dünya Güreş 7.si

 

Ayrıntılar için tıklayınız »
<<<12345678910111213141516171819202122232425262728293031>>>