C.Зърнево / KİLİKADI
Bugün   3 Mart 2021, Çarşamba
 
                                                    
 
 

Google Arama Çubuğu


Kilikadı Türküsü

Döviz Kurları
                Alış                Satış

Bulgaristan Haberleri


Konsolosluklar
LinklerZiyaretçi İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün 52
Dün 84
Toplam Ziyaretçi 227786

Kilikadılılar Derneği Geniş Katılımlı Futbol Turnuvası 2013 düzenlemektedir

Ayrıntılar için tıklayınız »


                 

370 NUMARALI MUHÂSEBE- VLÂYET- RÛM-L DEFTER  ( 937 / 1530 )

TT 370 Numaralı Vilayet-i Rumeli Defteri 1530 Yılına Ait Başbakanlık Osmanlı Arşivi'ni  Paylaşan  ( Hacıoğlu Pazarcık İli  YENİCE Köyü ( Çerna ) ) Doç Dr. Ayşe Kayapınar Hocamıza teşekkür ederiz

 

Ayrıntılar için tıklayınız »


370 Numaralı Vilayet-i Rumeli Defteri 1530 Yılına Ait Başbakanlık Osmanlı Arşivi'ni  Paylaşan  ( Koçmar Köyü ) Doç Dr. Ayşe Kayapınar Hocamıza teşekkür ederiz.

Ayrıntılar için tıklayınız »


Kilikadılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Türkiye’de ve Bulgaristan'da bir ilki gerçekleştirdi.Bulgaristan Türklerinin insan hakları ve demokrasi anlamında vermiş oldukları mücadelelerinden dolayı onur belgesi verdi.

Ayrıntılar için tıklayınız »


Kilikadılılar Derneğin daveti üzerine T.C.Dışişleri Bakanlığı Edirne Temsilcisi Elçi Sn. Metin Kılıç Kilikadılılar Derneğini ziyaret etti.Balkan Yarımadasının en eski Türk İslam eserinin onarılması hakkında Kilikadılılar Derneğin Projesini kabul eden Elçi Sn. Metin KILIÇ Beye plaket takdim etti.

 

Ayrıntılar için tıklayınız »


Ayrıntılar için tıklayınız »Mevlit Kandilinin tüm İslam Alemine, Türkiye'ye ve insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederiz.
 

Ayrıntılar için tıklayınız »


     

 

        Bugün 19 / 01 / 2013 tarihinde HÖH Genel Başkanına yapılan suikast girişimini Kilikadılılar Derneği  ( Merkezi Çorlu  ) olarak kınıyoruz.Saldırganın yakalanmış ,Ahmet Doğan’ın sağlık durumunun iyi  olması bizleri teselli etti.Bu saldırı Bulgaristan’da yaşayan Türklere karşı yapılmış bir saldırıdır.HÖH Genel Başkanlığına seçilen Lütfi  Mestan’ı tebrik ederiz ve yeni görevinde başarılar dileriz.Onursal Başkanlığına seçilen Ahmet Doğan’a geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

 

Ayrıntılar için tıklayınız »


 Bulgaristan 'nın Ulusal TV 7 Kanal Konu Başlıkları ;
Kilikadılılar Derneğin Faaliyetleri,Bulgaristan ekonomisi,,27 Ocak tarihinde Bulgaristan'da yapılacak olan nükleer santral yapıl /sın /masın referandumu,nükleer santrallerin yararları ve zararları,Bulgaristan Türkleri,Bulgaristan basınının durumu,Bulgaristan Türklerinin isim değişikliği,Çorlu'muzda ki göçmenlerin sorunları hakkında bilgi verildi.Tüm hemşerilerimize
duyurulur.

Ayrıntılar için tıklayınız »


Paylaşımlarından dolayı Kilikadılı hemşerimiz İbrahim GAFFAR Beye çok teşekkür ederiz.Kilikadılı hemşerilerimizin buluşması

Ayrıntılar için tıklayınız »
<<<123456789101112131415161718192021222324252627282930313233>>>