C.Зърнево / KİLİKADI
Bugün   25 Mayıs 2020, Pazartesi
 
                                                    
 
 

Google Arama Çubuğu


Kilikadı Türküsü

Döviz Kurları
                Alış                Satış

Bulgaristan Haberleri


Konsolosluklar
LinklerZiyaretçi İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 1
Bugün 18
Dün 90
Toplam Ziyaretçi 204044

 Kilikadılı Mahmut Ağaların Hasanın eşi Emine Hakkı rahmetine Kavuşmuştur.

Cenazesi 4 Mayıs 2020 (Bugün) Saat 16:00 da kılınacak cenaze namazına müteakiben Önerler Mezarlığına Defnedilecektir. 
Eş dost akrabalara Duyurulur
Tüm Kilikadılıların Başı sağolsun 
Allah Rahmet Eylesin.

Ayrıntılar için tıklayınız »


 * İYİ OYNADIN ÇİN .... * AMMA UNUTTUĞUN BİR SEY VAR !!!!! ALLAH...

 
*SAHNE 1 😗
Perde açılıyor: Çin hastalanıyor, bir "krize" giriyor ve ticaretini felç ediyor. Perde kapanıyor.
 
* SAHNE II. *
Perde açılıyor: Çin para birimi devalüe edildi. Hiçbir şey yapmıyorlar. Perde kapanıyor.
 
* SAHNE III. *
Perde açılıyor :: Çin'de bulunan Avrupa ve ABD'deki şirketlerin ticaretinin olmayışı nedeniyle, hisseleri değerlerinin% 40'ını düşürüyor.
 
* SAHNE IV. *
Perde açılıyor :: Dünya hasta, Çin Avrupa ve ABD'deki şirketlerin hisselerinin% 30'unu çok düşük bir fiyata satın alıyor. Perde kapanıyor.
 
* SAHNE V. *
Perde açılıyor: Çin hastalığı kontrol etti ve Avrupa ve ABD'deki şirketlere sahip. Ve bu şirketlerin Çin'de kalmaya ve 20.000 milyar dolar kazanmaya karar verdi. Perde kapanıyor. Oyun nasıl adlandırılır?
 
* SAHNE VI: *
*Şah Mat!*
 
* Şaşırtıcı ama gerçek *
 
Dün ve bugün arasında, beni şüphelendiğim, ancak hiçbir dayanağı olmadığına ikna eden iki video geçti. Sadece spekülasyonumdu. Şimdi, koronavirüsün bilerek Çinliler tarafından yayıldığına inanıyorum.
 
İlk başta çok hazırlandılar. Rulonun başlamasından üç hafta sonra, 14 gün ve 12.000 yataklı bir hastane zaten yapım aşamasındaydı. Ve onları iki hafta içinde gerçekten inşa ettiler.
 
Muhteşem.
 
Dün salgını durdurduklarını açıkladılar. Kutlama videolarında görünürler, aşı bile olduklarını duyururlar. Tüm genetik bilgilere sahip olmadan bunu nasıl bu kadar hızlı yaratabilirler? Peki formülün sahibi iseniz hiç de zor değil.
Ve bugün Den Den Xiao Ping'in batıya nasıl yarım çubuk verdiğini açıklayan bir video gördüm. Koronavirüs nedeniyle, Çin'deki Batılı şirketlerin eylemleri dramatik bir şekilde düştü. Çin Umarım yeterince düştüklerinde satın almışlardır. Şimdi, ABD ve Avrupa tarafından Çin'de bu değiş tokuşların getirdiği tüm teknoloji ve sermayeleri ile yaratılan şirketler, şimdi tüm bu teknolojik potansiyel ile yükselen ve istediği gibi fiyatları belirleyebilecek olan Çin'in eline geçti. ihtiyaç duydukları her şeyi Batı'ya satmak için. Nasılsın?
 
Bunların hiçbiri tesadüfen olamazdı. Birkaç yaşlı adamın öldüğünü düşünen Çin? Ödemek için daha az yaşlılık aylığı, ama ganimet büyük oldu. Ve şu anda Batı finansal olarak yenildi, krizde ve hastalık tarafından sersemletildi. Ve ne yapacağını bilmeden.
 
Ustaca şeytani. Komünistler olmalıydı. |
 
Buna ek olarak, şimdi 1.18 trilyon dolarlık Japonya'yı geride bırakarak ABD hazinesinin en büyük sahibi oldular.
En mitingi gören bir enstrüman
 
Bir prospektif ve Analoji
-------_ -------------- _------- //// - //////
Neden Rusya ve Kuzey Kore Covid-19'un Düşük veya Sıfır İnsidansına Sahiptir?
 
Çin'in sadık müttefikleri oldukları için mi
 
Öte yandan ABD / Güney Kore / İngiltere / Fransa / İtalya / İspanya ve Asya ciddi şekilde vuruldu
 
Wuhan nasıl aniden ölümcül virüsten kurtulur?
 
Çin, aldıkları sert ilk önlemlerin çok sert olduğunu ve Wuhan'ın diğer alanlara yayılması için kilitlendiğini söyledi
 
Pekin neden vurulmadı? Neden sadece Wuhan?
 
Üzerinde düşünmek ilginç .. değil mi?
 
Wuhan şimdi iş için açık
 
Covid - 19, ABD tarafından ticaret savaşında Çin'in kol bükümü zemininde görülmeli
 
Amerika ve yukarıda bahsi geçen tüm ülkeler finansal olarak harap durumda
 
Yakında Amerikan ekonomisi Çin'in planladığı gibi çökecek.
 
Çin, ABD şu anda dünyanın EN GÜÇLÜ ülkesi olduğu için Amerika'yı askeri olarak yenemeyeceğini biliyor.
 
Bu yüzden virüsü kullanın ... ekonomiyi sakatlamak ve ulus ve Savunma yeteneklerini felç etmek için.
 
Eminim Nancy Pelosi Trump devirmek için .... bir parçası var.
 
Son zamanlarda Başkan Trump her zaman BÜYÜK Amerikan ekonomisinin tüm cephelerde nasıl geliştiğini anlatıyor ve işler ABD'ye geri dönüyordu
 
AMERİKA BÜYÜK TEKRAR yapma vizyonunu yok etmenin tek yolu EKONOMİK HAVOC yaratmaktır.
 
Nancy Pelosi suçlama yoluyla Trump'ı yıkamadı ..... bu yüzden bir virüs salarak Trump'ı yok etmek için Çin ile birlikte çalışın.
 
Wuhan'ın salgını bir vitrindi.
 
Virüs salgınının zirvesinde ... Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping ... etkilenen bölgeleri ziyaret etmek için basit bir RM1 yüz maskesi taktı.
 
Başkan olarak tepeden tırnağa örtülmüş olmalıydı ..... ama durum böyle değildi.
 
Virüse karşı herhangi bir zarara karşı koymak için zaten enjekte edildi ... bu, virüs serbest bırakılmadan önce bir tedavi olduğu anlamına geliyor.
 
Çin'in vizyonu, şu anda EKONOMİK KOLAJIN eşiğinde olan ülkelerden hisse satın alarak Dünya EKONOMİSİNİ kontrol etmektir ..... Daha sonra Çin, Tıbbi Araştırmacılarının virüsü yok etmek için bir tedavi bulduğunu açıklayacak
 
Şimdi Çin, Tüm Batı İttifaklarının hisselerine KENDİ SAHİP OLACAK ve bu ülkeler yakında YENİ SAHİBİN köleleri olacak ...
 
(Alıntıdır)

Ayrıntılar için tıklayınız »


 Bulgaristan/Umurfakıh’lı dayım Mücellib Aydın Hakkın  rahmetime kavuşmuştur. Cenazesi yarın (27 Şubat Perşembe günü) öğle namazına müteakiben Çorlu Garaj Camii'nden kaldırılacaktır.

Ayrıntılar için tıklayınız »


 Derneğimiz üyelerinden,

Nevzat Çavuşoğlu , Sebile, Hatice ve İsmail Çavuşoğlunun anneleri,
 
Bulgaristan/Orlak köyü doğumlu Sabiye Çavuşoğlu vefat etmiştir Cenazesi bugun öğle namazından sonra 500 evler camiinden kaldırılacaktır.
Merhumeye,Allahtan rahmet,yakınlarına başsağlığı dileriz.

Ayrıntılar için tıklayınız »


 Kilikadılı Ekisçelilerin Beytullahın Eşi Vesile Hakkı rahmetine Kavuşmuştur.

Cenazesi 19 Şubat 2020 Çarşamba (Bugün) Kilikadı Camiinde öğle namazı kılınacak cenaze namazına müteakiben Kilikadı Mezarlığına Defnedilecektir. 
Eş dost akrabalara Duyurulur
Tüm Kilikadılıların Başı sağolsun.

Ayrıntılar için tıklayınız »


 Turpçular-Orlyak köyünden Deli Üzeyirin  Salih hakkı rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 30.01.2019(bugün) Çorlu Garaj camiinde öğle namazı kılınacak cenaze namazına müteakiben Merkez mezarlığına defnedilecektir.

Tüm Turpçularlıların başısağolsun.

Ayrıntılar için tıklayınız »


 2020 nükleer alışverişi eşiğinde başlayan

çatışma yeni bir başlangıç noktası - soleymani Öldürme
02,2020

 

3-7 Ocak 2020'de, Üçüncü Dünya Savaşı beklendiği gibi ABD'nin İran'a saldırısıyla başladı. Dünya nükleer santralın eşiğinde birkaç saat boyunca dehşete düştü.

Daha sonra bir adım geri attı ama hala "kırmızı çizginin" gerisindeydi.

Savaş ertelendi, ancak önlenmedi.

Buradan sonraki etkinliklere kadar, 3-7 Ocak sadece 2020'de değil, aynı zamanda Üçüncü Dünya Savaşı'nın gelişiminde de yeni raporlama noktası olacak ...

... 3 Ocak 2020'de, şafak vakti, Irak'taki Bağdat havaalanının yakınında, İslam Devrim Muhafızları Kolordu Özel Kuvvetler Kolordusu komutanı İranlı General Kassem Solemimani, bir dron grevi sonucu öldürüldü.

Siyasi ve askeri sahneden kaldırılacak olan General Solimani, uzun zamandır İsrail ve ABD'nin bir rüyasıydı. Solimani sadece bir general değil, aynı zamanda ...

Ayrıntılar için tıklayınız »


 Savaş Balkanlar'a giriyor

Türkiye NATO'yu nükleer silahlarla
terk ediyor 11.2019

 

 

Savaş bulutları kalınlaşıyor ve yeni devasa değişikliklerle karşı karşıya olan Suriye'den Avrupa'ya ve Balkanlara taşınıyor.

Türkiye artık NATO üyesi değil ve ABD nükleer silahlarını engelleyebilir - İncirlik üssünde 50 taktik B-61 nükleer bombası.

Olaylar gelişiyor ve birkaç cephede ortaya çıkacak.

Eylül sonunda 2.500 muharebe tankı ve topçu ve diğer paletli ve tekerlekli araçlar üç ABD gemisinde ABD'deki Jacksonville limanına gönderildi. Bu, Irak Özgürlüğü Harekâtı'nın faaliyete geçtiği 2003 yılından bu yana limandan en büyük görev.

Şu anda ABD'nin "Bulgaristan, Estonya, Macaristan, Litvanya, Letonya, Polonya ve Romanya'daki askeri merkezler arasındaki işbirliğini ve bağlantılarını güçlendirmek için 10 ay boyunca uyguladığı Avrupa'da Atlantik Kararı Operasyonu.

Bu arada, RAND Merkezi Rusya'ya karşı "ABD'nin Karadeniz bölgesindeki askeri birliklerini artırması ve Bulgaristan ve Romanya'da kıyı topçu ve füze savunması uygulaması" gerektiğini öne sürdü.

Planda ayrıca Ukrayna ve Gürcistan ile NATO'nun daha fazla işbirliği yapılması öneriliyor.

Bu arada, telefondaki CIA başkanı Pompeo, B. Borisov'un F-16 uçan sandıklarını silahlandırmak için milyarlarca dolar harcadığı, GSMH'nın yüzde 3'ünü aştığı ve diğer NATO ülkelerini silah harcamalarını artırmaya teşvik ettiği için övgüde bulundu mevcut "sadece yüzde 2". Borisov sadece memnuniyetle söz verdi ve sadece Amerikalılar onu biraz daha iktidarda bırakacaktı.

Mevcut krizdeki diğer NATO ülkeleri itfaiyeci Borisov'un kendilerini silahlandırmaları için ajite etmelerini bekliyor. Zaten Borisov'da ikilemin ya iktidarda, hapishanede ya da mezarlıklarda bir trilemma olduğunu fark ettiler.

Batı'dan Doğu'ya ABD-NATO hareketinin birkaç darbesi daha ...

- Litvanya'ya 500 askerlik bir Amerikan zırhlı taburu geldi. 2020 baharında orada olacaklar.

- Polonya'da, Seimas en son beşinci nesil F-35 Amerikan avcı uçaklarının 32 parçasının, muhtemelen Türkiye'nin vazgeçtiği parçaların satın alınmasını onayladı. Etkileyici fiyattır - F-35'in 32 birimi için. İletişim, navigasyon ve lojistik sistemleriyle birlikte son maliyeti daha da düşük olan 6,5 milyar dolar. Söz konusu F-16'lar için itfaiyeci Borisov ve Rus Ruse Makedon Karakachanov'un yakın gelecekte muhasebeci V. Goranov ile birlikte açıklanacağı açıklandı.

- "Batı Balkanlar" da ABD, Arnavutluk'un kendisi ve Kosova ayrılıkçılarının yanı sıra, Sırbistan'ın merkezi, Makedonya ve Karadağ'ın bir bölümünü içerecek olan "Büyük Arnavutluk" olarak bilinen bir proje oluşturmak için açıkça sıraya giriyor. Belgeler NATO ve Arnavut ayrılıkçılar ile Arnavutluk'un şimdiki cumhurbaşkanı Rama ile Karadağ, Makedonya ve Kosova'daki Arnavutlara "hepsi birleşik bir bölgede yaşıyor" diyen bir mesaj gönderen bağları doğruladı , yani. Arnavutların yaşadığı tek bir bölge. AB Konseyi'nin Kuzey Makedonya ve Arnavutluk ile müzakereler başlatma kararı Fransa ve Hollanda'dan gelen protesto ile karşılandı.

Bulgaristan'ın güneyinde ve güneydoğusunda önemli olaylar yaşanıyor ve bizi doğrudan etkiliyor.

ABD, B. Borisov tarafından tahrip edilen Burgas-Dedeağaç petrol boru hattının, Belene ve Güney Akımı'nın yanı sıra, stratejik Dedeağaç limanının özelleştirilmesine katılacak.

ABD limanı borçlu Yunanistan'dan satın almayı ve Çanakkale Boğazı ile Boğaz'ı Rusya ve Türkiye'ye karşı kontrol etmeyi planlıyor.

Dedeağaç, Balkanlar'daki ABD politikası için önemlidir. Bu, Yunanistan - Bulgaristan ve Trans-Adriyatik gaz boru hattı - TAP'ın gaz bağlantısı için giriş noktasıdır. İsrail'in planlarına göre, bu aynı zamanda Türkiye'nin izin vermediği Kıbrıs'tan geçmesi gereken İsrail'den Avrupa'ya boru hattı için bir giriş noktası olmalıdır.

Ancak her şeyden önce, ABD'nin Balkanlar ve Doğu Akdeniz'i kontrol altına alacağı Dedeağaç'ta yeni bir ABD askeri üssü ortaya çıkacak. Yunanistan'da ABD'nin askeri üsleri zaten var. 1951'de Sudan Körfezi'nde bir deniz üssü ortaya çıktı. Yanında bir denizaltı limanı ve bir ABD füze menzili de var.

Araxos - Mora Havaalanı NATO havacılık tarafından kullanılıyor. Geçen yıl, Pentagon'un nükleer bombalarını Türkiye'nin İncirlik üssünden transfer etmek isteyeceği Larisa, Volos ve Dedeağaç'ta ABD'nin yeni askeri üslerinin konuşlandırılması konuşuldu.

Ancak bu durum, Kuzey Suriye'deki son olaylardan ve Erdoğan'ın ABD'ye Türkiye'ye yaptırım uygularlarsa, Ingirllik'teki ABD nükleer silahlarının rehin olacağına dair uyarısından sonra mı olacak? Türkiye bir gün İsrail'in sahip olduğu kadar çok nükleer silaha sahip yeni bir nükleer ülke olacak mı? Başka bir seçenek de ABD'nin kendi nükleer üretimini organize etmek için nükleer silahlarını Türkiye'ye ihraç etmesi.

Ayrıntılar için tıklayınız »


 Savaş da Karadeniz'e giriyor

02,2020

 

 

2017, 2018 ve 2019'da Amerika Birleşik Devletleri binlerce tank ve muharebe ekipmanı konuşlandırdı, F-22, en az 700 B-61 nükleer bomba bulunduğunu doğruladı ve Romanya ve Polonya'da füzeler yaptı. Amaç, Avrupa topraklarında Rusya'ya karşı Avrupa dumanı ile yapılan bir savaştır.

2020'de, NATO'nun Bulgaristan da dahil olmak üzere askeri yapısının Rusya'ya yeniden dağıtılması devam etti. topraklarımıza dayanıyor / sadece Rusya için değil, İran ve muhtemelen Türkiye için de geçerli.

Bu şekilde, Avrupa, Balkanlar ve Karadeniz'deki savaş, yıllardır uyardığımız yeni bir adım attı.

Pentagon şu anda Avrupa'ya 13.000 parça ekipman ve 20.000 parça daha gönderiyor. Açık 

Ayrıntılar için tıklayınız »


 Rusya küresel oyunda bahis yaptı

02,2020

 

 

Henüz anlamayanlar için.

15 Ocak'ta dünya yeni bir gerçeğe uyandı.

Putin'in Federal Meclise verdiği yıllık mesajın küresel sonuçları olacak.

Putin sadece Rusya'da değil, aynı zamanda sözde dünya maçında da para kazandı.

Mesaj çok ciddiydi. Yeni görevlere göre Putin ekibi değiştiriyor.

Ve anayasa, devlet sistemi, yani kökten değişecek. bir ya da iki cümlede Putin, ulus-devletin yönetimini ve liberal küreselizm ve onun küresel adaleti üzerindeki anayasasını yeniden kurmayı başardı. Putin, anayasada uluslararası yasal normlar üzerindeki üstünlüğünü garanti edecek değişiklikler önerdi.

Böylece, Rusya küresel oyunda riskleri artırdı. Neredeyse hiç kimsenin beklemediği kartları açıkladı. Sadece birkaç gün önce ABD jandarması İranlı üçüncü kişi Kassem Solemimani'yi en acımasızca öldürdü ve Tahran'ın yanıt vermesi halinde İran'daki en önemli 52 hedefi vuracağı tehdidinde bulundu.

Ancak Tahran, parlamentosu ABD koşullarını ülkeden çıkarmak için bir yasa çıkaran Irak'taki iki ABD üssünü yanıtladı ve yok etti. Tüm ABD Orta Doğu siyasetinin tamamen başarısızlığı ve Washington'un başka bir yenilgisi.

Ve Putin'in mesajının, yeni hipersonik roketlerin şemsiyesi altındaki Rus kervanının yeni bir adil dünya cihazına doğru ilerleyeceğini açıkça ortaya koymasıydı.

Böylece, Rusya sadece güçlü bir Avrupa ülkesi statüsünü kazanmakla kalmadı, aynı zamanda çatışma yönetiminde lider olma rolünü de teyit etti. küresel bir düzenleyici. Bu, açık perdenin arkasında jeopolitiklerin gerçek itici güçlerini görebildiği birkaç durumdan biridir.

Bir zamanlar, 1990'ların sonunda, Putin'in sadece bir imparator değil, aynı zamanda derinlemesine programlanmış imparatorluğun bir vatansever olduğunu tahmin eden birkaç analist arasındaydım. Gerçi ihtiyaç duyduğunda başarılı gibi davranabilir. Ancak artık gerekli değil, çünkü Rusya'dan mevcut aşamaya giden yol herkesin gözünün önünde.

Putin yıllar içinde gerçekten ne yaptı?

1. İlk olarak, Putin Rusya'nın güvenliğini sağladı. Güvenliği neredeyse mutlaktır - hipersonik silahlar ve yok edilemez füze savunması.

2. Putin ayrıca geleceğin güvenliğini de sağladı. Yeni silah, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere diğer ülkelerdeki gelişmelerle onlarca yıl önceydi ve şu anda hizmet veriyor.

3. Üçüncüsü, inşaat, yeni bir devlet iktidarı ve hükümet sistemi ile Rusya'nın yeni siyasi seçkinleri temelinde başlar. Rusya Anayasası'nda hukukun üstünlüğü ilkesi ile ilgili değişiklikler başlıyor. Küreselleşmenin sonu ve tek hedefi Rusya'yı mümkün olduğunca çabuk yok etmek olan Batı'nın müdahalesi, çünkü yarın çok geç olacak. Başarısız oldular.

4. Dördüncü sırada, yabancı veya çifte vatandaşlığa sahip olan yetkililer ve politikacılar devlet aygıtının başı olmayacak. Bu, Federal Konsey, hükümet ve çeşitli yapılar tarafından da kaldırılacağı anlamına gelir. Sadece Siyonist kökleri olan "beşinci sütun" değil, aynı zamanda oligarklar, yarı oligarklar ve yozlaşmış yetkililerdir. Nerede bulunacaklar ve onları kim kiralayacak? Tabii ki, Putin'i devirmeye veya dünyadan tekrar kaçmaya çalışacaklar.

Burada bir parantez açacağım. Rusya'nın şimdi hatırlattığı gibi, Stalin de benzer bir durumdaydı. Bazı tarihçilere göre, çevresinin bir kısmını temizlemeye başladığında ve podyumdan bildirdiğinde zehirlendi. Konuşması sırasında Stalin öksürdü ve büyük olasılıkla Molotov'un karısı ona bir kadeh şarap uzattı ve kendini iyi hissetmedi. "Beni zehirledi," dedi Stalin. Ardından kalp krizi ve felç gelir. Stalin (Brezhnev gibi) tedavi sırasında onu zehirlemeye çalışacaklarını anladı ve hemşiresini sıradan eczanelerden ilaç almaya gönderdi. Her seferinde farklı.

Rus analistler bu bölümleri hatırlıyor çünkü şimdi Batı, Putin'e karşı "işe alım üssünü" veya "beşinci sütununu" aktive edecek. Bu nedenle, Yeni Anayasanın Hazırlanması Komitesi'nin sadece sıradan ve tamamen yeni insanlara sahip olduğu, ancak iktidarda kimsenin olmadığı belirtilmektedir. Ve bu anayasa değişiklikleri maddeye göre değil, listeye göre azalıyor. Parlamento tarafından değil, referandumla.

5. Bu, parlamento ile yargı ve cumhurbaşkanı arasındaki ilişkiyi değiştirecektir. İlan edilen değişiklikler bu sefer sadece ilk adımdır. İşlem aşamalı olarak kaldırılacaktır. Rusya yeni olacak.

6. Önümüzdeki dört yıl içinde ülkenin liderliği çok daha genç, daha teknolojik, daha verimli, daha rasyonel olacak. Sonuçlar geç kalmayacak.

Burada, başbakan ve cumhurbaşkanı olarak yıllarca o kadar çok eleştiri alan eski Başbakan Dmitry Medvedev'in fiili sonrası eleştirmenlerinden bazılarına katılmayacağım. Aksine. Medvedev'in Rusya ve Putin'in davasına olan bağlılığıyla Rusya'nın yeni tarihinde saygı ve layık bir yeri hak ettiğine ikna oldum, hizmet etmek ve ihanet etmemek. Ve bu, yüksek saygıyı hak eden bir niteliktir. Hain olma.

7. Rusya şimdi diğer insanlarla ve diğer infaz yöntemleriyle diğer tarafa geçecek.

İyileşme sağlandı.

Güvenlik garanti edildi.

Şimdi çok yakında kendini gösterecek olan yükseliş aşaması geliyor.

Zaman sadece yeni bir Rusya için değil, dejenerasyonu hayal edilemez oranlara ulaşan ve bozulmaya devam eden dünyanın büyük onarımı için de geliyor.

Ben büyük ahlakçılardan biri değilim, örneğin, dünyanın en önde gelen modacısı Gucci tarafından son şovunda gösterilen, mankenlerin "iktidarsız" veya sahte saç stilleri olan kadın / özür / vajina tarzı raflar giydiği sonunda Sıfırla'ya basıp gezegeni temizleyip temizlemeyeceğini merak ettim.

Ve o anda Putin, sadece Rusya için değil, Kieza'nın Hamlet'ten "Yaşamak ya da yaşamamak" olarak anlattığı tüm medeniyet için yeni hedefler açıkladı. Bu doğru.

Dünya bir çıkmazda, hayati ve entelektüel olarak engelleniyor. Ne teori ne de fikir var. Bir öncekisi çalışmıyor. Henüz yeni bir tane yok.

Ve Rusya yeni bir şey öneriyor. Rusya'dan tehdit yok. Fakat Rusya kendini savunmazsa, Avrupa ve dünya yanacaktır. Ve tüm bunlar şu anda tamamen engellenmiş olan bilgi kaynağından geçmelidir.

İyimser miyim? Henüz değilim, ama umarım hepimizi kurtarabilecek bir insanlık sistemi vardır. Ve çok geç değil.

Çünkü o an gerçekten "Yaşamak ya da yaşamamak."

Ayrıntılar için tıklayınız »
<<12345678910111213141516171819202122232425262728293031>>>