C.Зърнево / KİLİKADI
Bugün   17 Haziran 2024, Pazartesi
 
                                                    
 
 

Google Arama Çubuğu


Kilikadı Türküsü

Döviz Kurları
                Alış                Satış

Bulgaristan Haberleri


Konsolosluklar
LinklerZiyaretçi İstatistikleri
Aktif Ziyaretçi 3
Bugün 53
Dün 200
Toplam Ziyaretçi 313369

Dünyanın en büyük uçağı THY'de

Kilikadı'lı Kadın Pilot Ferihan Işık uçuşta görev yapmaktadır.

Ayrıntılar için tıklayınız »


                   Р Е П У Б Л И К А      Б Ъ Л Г А Р И Я
М и н и с т е р с т в о  н а   о к о л н а т а    с р е д а и в о д и т е
Регионална инспекция по околната среда и водите - Варна

 

Предвижда се изграждане на читалищна сграда за обществено обслужване.Планираният УПИ № ХХХVІІ-662, кв. 33, по плана на с. Зърнево, общ. Тервел,

Ayrıntılar için tıklayınız »


 2010-2011 EĞİTİM ÖĞRETİM YILININ İLK ZİLİ ÇALDI              Uzun soluklu bir yaz tatilinin ardından öğrencilerimiz ilk ders başını yaptılar. Toplam 8 ay sürecek olan bu yeni ders maratonunda insanlarla birlikte çalışmayı, birlikte eser yaratmayı, birbirlerini sevip sayıp anlamayı ve toplumun refahı yönünde çalışmayı öğreneceklerdir.  Eğitim insanlar arasında ahengi sağlayan, sevgi ve birliği oluşturan bir bağdır. Birlikteliğimiz eğitimin insan yaşamında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Gençlerin eğitimi de toplumun kaderini belirleyen çok önemli bir unsurdur. Aydınlık bir gelecek için onlara inanıyor, onlara güveniyoruz.

Ayrıntılar için tıklayınız »


129 деца ще бъдат първокласници в Тервелско

 
       Новата учебна година започва на 15 септември за 7 общински и 1 държавно училище в община Тервел, съобщават оттам. В готовност да посрещнат малчугани са 15 детски градини и една детска ясла. За първи път училищния праг ще прекрачат 129 деца. Най-голям брой първолаци очакват в СОУ „Й.Йовков" Тервел - 42 , а училището в село Орляк ще посрещне 26. В средните училища в общината за тях са закупени униформи. Първолаци в самостоятелни паралелки ще учат още в селата Каблешково, Коларци, Безмер и Нова Камена. В Зърнево няма нито едно дете, което да постъпва в първи клас.

Ayrıntılar için tıklayınız »


ACI KAYBIMIZKilikadı'lı Rahim HALİL ( ŞAHİNLERİN ) hakkı rahmetine kavuşmuştur.Sevenlerine ve dostlarına başsağlı diliyoruz.Orhangazi Merkez camisinde kılınan cenaze namazı müteakiben Orhangazi merkez  mezarlığına defnedilmiştir.

Ayrıntılar için tıklayınız »


Seyit ALİOSMAN ( BAŞPEHLİVAN  1923 - 1984 ), ölümünün 26'cı yılında kendisini rahmetle anıyoruz. Başpehlivan, yağlı güreş ya da karakucakta, başa güreşerek rakiplerini yenerek şampiyon olan güreşçi.Dobruca'da güreş tarihinde başpehlivanlık unvanını almış Kilikadı doğumlu Seyit ALİOSMAN ( BAŞPEHLİVAN ) gibi birçok ünlü güreşçi vardır.  

Ayrıntılar için tıklayınız »


Bayramlar milli ve dini duyguların, inançların,örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği  bir toplumda millet olma şuurunun sergilendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle,TÜM KİLİKADI'LI HEMŞEHRİLERİMİZİN RAMAZAN BAYRAMI KUTLU OLSUN!

Hep mutlu olmak dileğiyle www.kilikadi.com site yönetimi.

Ayrıntılar için tıklayınız »


TURPÇULAR'DA YER ALAN TELEVİZYON İSTASYONUNUN YAYIN BİLGİLERİ

Ayrıntılar için tıklayınız »


Acil olarak Kilikadı köyü vitrini durumunda olan Koru Mezarlığın;temizliğe, bakıma ve çevre düzenlemesi yapılması ihtiyacı vardır.Pazar 08/02/2010 tarihinde saat 17:00 Kabristan temizliği yapılacaktır.Tüm Kilikadı'lara duyurulur.

Ayrıntılar için tıklayınız »


Евродепутатът Метин Казак призова за Национална стратегия за развитие на България

Ayrıntılar için tıklayınız »
<<<1234567891011121314151617181920212223>>>